Aура-А.ПЕРЕВАЛОВ

PDF

Auras diagnostika

Aura

Enerģētiski informatīvie centri ( čakras)

Piedāvājums

Mūsu darbības virziens iekļauj arī auras un čakru diagnostika, kas ļauj Jums aplūkot savu iekšējo pasauli un apjaust saistību starp Jūsu emocionālo, mentālo, fizisko un gara stāvokli. Auras un čakru fotogrāfija ir viena no iespējām kā ielūkoties sevī, krāsās atpazīt jau par sevi zināmo un iegūt informāciju arī par tām savas dzīves un personības veidojošām šķautnēm, kuras paši nereti neredzam vai neizprotam.

Zinātnieku vidū sāk dominēt uzskats, ka Visums un viss tajā esošais, t.sk., arī cilvēks ir veidots pēc hologrāfiskā principa – vienā mazā daļā, ir ierakstīts viss par lielo veselo. Izmaiņas vienā no ķermeņiem rada izmaiņas arī pārējos. Piemēram, ja cilvēks atrodas stresa stāvoklī, sākotnēji viņš izjūt emocionālu spriedzi un izmaiņās rodas emocionālajā ķermenī. Ja stress ieilgst, tas atspoguļojas aurā kā pelēcīgs pārklājums auras krāsām, pelēki punkti vai noēnojumi auras ārmalās vai citos tās rajonos. Attiecīgi vēlāk tas redzams enerģijas centrā, kas atbild par šo sfēru, un pēc hologrāfiskā principa tas atspoguļojas cilvēka fiziskajā ķermenī - organismā norit daudz un dažādi ķīmiskie procesi, kas rada izmaiņas orgānos, asins sastāvā, utt., signalizējot, ka jāmaina priekšstati, nostādne, uzvedības modelis. Čakras ir kā signāltaures, kas ziņo, ka attiecīgi šajā ķermeņa daļā iespējamas izmaiņas, kas attiecīgi mudina uz pārdomām par dzīvi.

Mūsu fiziskajam ķermenim realitāte ir tas ko mēs domājam un kā jūtamies. Medicīna daudzas saslimšanas tiek dēvētas par psihosomatiskām – „uz nervu pamata”. Kas atspoguļojas vienā no ķermeņiem (fiziskajā vai smalkās matērijas ķermeņos), tas ir redzams arī pārējos. Viss ir tik cieši savstarpēji saistīts, ka sākotnēji grūti aptvert. Cilvēks ir mikrokosmos un procesi, kas norit cilvēkā, ir tieši tādi paši kā Makrokosmosā.

Mūsu mērķis ir aicināt cilvēkus labāk iepazīt sevi, rosināt pārdomas un iedvesmot celt savas dzīves kvalitāti. Izmaiņas viena cilvēka dzīvē rada izmaiņas arī Visumā. Izstarojot pozitīvismu, prieku, mīlestību, gaismu, ikviens no mums maina ne tikai savas vibrācijas uz augstākām, bet arī piepilda Kosmosu ar gaismu un mīlestības enerģiju!

Aura

Aura ir elektromagnētiskais lauks, kas aptver visu dzīvo un vibrē noteiktā frekvencē. Aura mēdz būt vienā krāsā, vairākās vai pat visās varavīksnes krāsās un katrai no tām ir sava nozīme. Košas, vienāda spilgtuma un dzidruma krāsas liecina par fiziskās, mentālās, emocionālās un garīgās dzīves pozitīviem aspektiem. Šajā gadījumā arī auras forma būs simetriska - apaļa uz visām pusēm. Ja cilvēks ir ekstraverts, aura būs lielāka. Mazākas tās izmērs  var liecināt gan par intravertu personību, gan arī par enerģijas izsīkumu. Pēdējo vairumam gadījumu rada stress, fiziska neveselība, bet mēdz būt ārēji apstākļi, kas ietekmē enerģijas zudumu. Taču lai noskaidrotu, ar ko saistīts enerģētiskā ķermeņa stāvokli, ir jāizvērtē arī čakras, kas kopā ar auras krāsām atspoguļo cilvēka patieso būtību – fizisko veselību, viņa priekšstatus, emocionālo, dvēselisko un garīgo pasauli.

Tumši sarkanā - fizisks, strādīgs, izturīgs, enerģisks, reālistisks, vitāls, stiprs;

Sarkanā - enerģisks, konkurējošs, uzvarētājs, gribasspēks, seksuāls, uzņēmīgs;

Oranžā  - produktīvs, fizisko un radošo spēju izpausme, avantūrists, lietišķs;

Oranži dzeltenā - analītiķis, intelektuāls, loģisks, strukturēts, zinātnisks;

Dzeltenā - jautrs, dzīvespriecīgs, radošs, intelektuāls, izklaidējošs, ziņkārīgs, aktīvs;

Zaļā - sabiedrisks, dabisks, apmierināts, harmonisks, skolotājs, komunikabls, apķērīgs;

Tumši zaļā – apķērīgs, mērķtiecīgs sabiedrisks, komunikabls, organizators;

Gaiši zilā – jūtīgs, mīlošs, izpalīdzīgs, lojāls, miermīlīgs, vēlēšanās būt noderīgam;

Indigo- mierīgs, dziļas iekšējās jūtas, mīlošs, lojāls, intraverts, māksliniecisks;

Violetā - intuitīvs, māksliniecisks, teorētiķis, futūrists, fantasts, harizmātisks;

Lavandas - ar bagātu iztēli, mistisks, fantazētājs, maigs, trausls, jūtīgs, bieži ekscentrisks, apgarots;

Baltā - transcendentāls, transformācija, ar bagātu iztēli, mierīgs, augstākas dimensijas, garīgais.

Mēs esam tik dažādi - ar savu raksturu, atšķirīgiem priekšstatiem par pasauli, savu ģimenes modeli, jūtības slieksni un emocionālo uztveri, tādēļ auras kā mēs paši ir ļoti atšķirīgas, bet gan auras sekundāras krāsas var mainīties atkarībā no tā, kam domās dotajā brīdī pievēršam uzmanību, kāds ir emocionālais stāvoklis, gan arī auras pamatkrāsa var mainīties, ja vien cilvēks uzsāk garīgas attīstības ceļu, izglītojas un maina priekšstatus par sevi un apkārt esošo saskaņā ar Kosmosā valdošo kārtību. Apzinoties domu spēku, ir iespējams celt savas dzīves kvalitāti un līdz ar to arī mainīt Visumu, jo tas!


Čakras

Auras foto var redzēt galvenos septiņus enerģijas centrus. Vārds „čakra” tulkojumā no sanskrita nozīmē „disks”. Austrumos čakru krāsas salīdzina ar lotosa krāsām un tiek uzskatīts, ka, cilvēkam garīgi attīstoties, tās atveras kā lotosa zieds – lapa pēc lapas un enerģijas centri paši sāk griezties. Čakras ir kā enerģijas uztvērēji, pārveidotāji un vadītāji, kas atbild par enerģijas uzņemšanu organismā un vizuāli atgādina ūdens virpuļus. Čakras savstarpēji ir saistītas ar kanāliem – nadi, kas nozīmē „tekošs ūdens”. Galvenie enerģijas centri ir izvietoti gar mugurkaulu no pamatnes līdz galvvidum un veido galveno enerģijas kanālu. Katrai čakrai ir savs nosaukums (no apakšas uz augšu) un tās atbilst kādai no septiņām varavīksnes krāsām, septiņām mūzikas notīm un atspoguļo noteiktus cilvēka fiziskās, emocionālās, mentālās, dvēseliskās un gara dzīves stāvokļus. Katrs enerģijas centrs ir saistīts ar noteiktiem orgāniem fiziskajā ķermenī un tajā pat laikā atspoguļo noteiktus dzīves aspektus (skatot no apakšas uz augšu):

Muladhara jeb pamatčakara atrodas mugurkaula lejasdaļā (elements – zeme, mūzikas nots – do ) – izdzīvošanas instinkts, fiziskais ķermenis, rūpes par veselību, par mājokli, aktivitāte, finanses, orgāni - skelets, zobi, nagi, taisnā zarna, prostata, šūnu struktūra;

Svadhistāna jeb nabas čakra (elements – ūdens, mūzikas nots - re) – seksualitāte, dzīves baudīšana, prieks, emocijas, orgāni – limfātiskā sistēma, iegurnis, nieres, žults pūslis, reproduktīvie orgāni un visi šķidrumi organismā (asinis, limfa, kuņģa sula, u.c.);

Manipura jeb saules pinuma čakra (elements – uguns, mūzikas nots – mi) – spēks, griba, pašcieņa, orgāni - diafragma, elpošanas sistēma, gremošanas trakts, vēders, aizkuņģa dziedzeris, aknas, tievā zarna;

Anahata jeb sirds čakra (elements – gaiss, mūzikas nots - fa) – mīlestība, līdzsvars, harmonija ar apkārtējo pasauli, līdzjūtība, orgāni – sirds, asinsvadu sistēma, plaušas, āda, roku kauli, bronhu apakšējā daļa;

Višudha atrodas kakla rajonā (elements – ēters, mūzikas nots - sol) – saskarsme (verbālā un emocionālā saskarsme sabiedrībā), radīšanas procesi, orgāni – kakls, rīkle, balss saites, augšējā plaušu daļa, vairogdziedzeris, žoklis, nervi, muskuļi un rokas;

Adžna jeb trešā acs (elements – gaisma, mūzikas nots - la) – intuīcija, domu skaidrība, atmiņa, gaišredzība, orgāni – centrālā nervu sistēma, seja, acis, ausis, deguns;

Sahasrāra jeb kroņa čakra (elements - neizpaustā stihija, mūzikas nots - si) – informācija, sapratne, augstāka apziņa, orgāni – galvas smadzenes un viss tās veidojošais.

Analizējot čakru darbību, būtiski izvērtēt to formu, krāsu, spilgtumu, kas atspoguļo noteiktu cilvēka fizisko, emocionālo, mentālo un gara stāvokli. Apaļas formas, košas krāsas čakras liecina par harmonisku to darbību, augstu enerģiju. Ja krāsa ir tumša, šajā enerģijas centrā ir disharmonija un cilvēks pakļauts stresam attiecīgajā sfērā. Deformācijas čakrās vai aurā var liecināt par iespējamā problēmām – energo blokiem vai arī kādām saslimšanām, kas signalizē par nepieciešamām izmaiņām cilvēka mentālajā plāna – dzīves pārvērtēšanā (priekšstatu maiņa par pasauli un sevi), vai arī nepieciešama ārsta konsultācija fiziskās veselības jautājumos.

Piedāvājumi

Auras un čakru fotografēšanai tiek izmantota sistēma AURA COMPLEKS, kas ar biosensora Biofeedback (bioloģiski atgriezeniskās saiknes) palīdzību uztver Jūsu bioloģiskos datus. Iegūtie dati tiek analizēti, apstrādāti un salīdzināti ar Jūsu emocionāli enerģētisko stāvokli.

1. atskaite - auras un čakru fotogrāfija ar biodatu grafisku analīzi bez apraksta – 5 Ls,
2.atskaite - auras un čakru fotogrāfijas, aurā esošo krāsu analīze – 10 Ls, 
3.atskaite - auras un čakru fotogrāfijas un to darbības detalizēts apraksts (auras fotogrāfija ap galvu, auras un čakru fotogrāfija pilnā augumā, bioloģisko datu analīze, personiskās auras krāsas apraksts, čakru un auras analīze (auras lielums, čakru aktivitāte), personības raksturojums – 15 Ls,

Speciālista konsultācija - 5 Ls.

Auras fotogrāfija Cilvēka un ģimenes attīstības centrā

Darba laiks

Otrdiena un trešdiena ..

Mēs esam arī Čaka ielā 26

Darba laiks:

Darbdienās 11.00 – 19.00

Sestdienās 11.00 – 18.00

Svētdiena – brīvdiena

Auras fotografēšana izbraukumos

Mēs veicam izbraukumus arī uz Latvijas pilsētām un uzņēmumiem. Ja esam Jūs ieinteresējušui un vēlaties, lai dodamies ciemos pie Jums un Jūs esat mirdzošu acu pulciņš, piezvaniet mums! Priecāsimies, ja varēsiet piedāvāt telpas vai idejas, kur varētu izvietot aparatūru. Uz tikšanos!